Prenájom

Ponúkame prenájom stavebného náradia a lešenia.

Stavebné náradie

Prečo si prenajať lešenie od nás?

– zabezpečenie dovozu lešenia priamo vami uvedené miesto

– zabezpečenie stavby lešenia priamo našimi pracovníkmi, vďaka čomu predídeme jeho poškodeniu

– bezpečnostné poučenie o používaní lešenia a garancia jeho bezchybnosti a správnosti postavenia

Cena prenájmu lešenia :

– cena prenájmu lešenia sa odvíja od jeho náročnosti stavby a tiež vzdialenosti od násho skladu, doby trvania prenájmu, či množstva použitých súčastí

Cenovú ponuku si dohodneme po objasnení vaších požiadaviek.

Máte záujem o prenájom lešenia?

Ozvite sa nám.

Chýba vám náradie? Nekupujte, požičajte.

Odvlhčovač Master DH 44

Profesionálne (priemyselné) odvlhčovače sú určené na odstraňovanie nadbytočnej vlhkosti zo vzduchu, čím sa stávajú praktickými pomocníkmi napr. v požičovniach náradia, vo veľkých stavebných firmách, alebo v prevádzkach, kde je potrebné znižovať vlhkosť.

Profesionálne odvlhčovače vzduchu Master sa vyznačujú robustnou konštrukciou, vysokou mechanickou odolnosťou a dlhou životnosťou. Sú dimenzované na intenzívne používanie v ťažkých podmienkach novostavieb, rekonštrukcií, či pri odstraňovaní škôd spôsobených vodou.

Odvlhčovač Master DH 44 má objem výmeny vzduchu 480 m3/hod a je vhodný do miestnosti s objemom do 615 m3. Má možnosť nepretržitej prevádzky a je vybavený odolným kovovým krytom.

Profesionálny odvlhčovač Master DH 44 kontroluje relatívnu vlhkosť vzduchu pomocou zabudovaného vlhkomera. Vzduch pri prechode zariadením kondenzuje – následkom kontaktu vlhkosti s chladným povrchom dochádza k vyzrážaniu vlhkosti obsiahnutej vo vzduchu. Táto vyzrážaná voda sa odvedie do nádrže s objemom 11 litrov a vysušený vzduch sa následne privádza naspäť do miestnosti.

Cena prenájmu:

1-15 dní / 12€ deň

15-30 dní / 9€ deň

30 a viac dní / 7€ deň

Záloha/kaucia :

300€

Máte záujem o prenájom odvlhčovača?

Dajte nám vedieť.